Bez kategorii

Gdzie są moje podkolanówki DIY

Podkolanówki to fajna i praktyczna część garderoby, jednak na tyle mało popularna (w wersji jednokolorowej), że w moim małym miasteczku wręcz nieosiągalna… Niczym Sherlock Holmes chodziłam od przybytku do przybytku i po zebraniu wszystkich dowodów, przesłuchując świadków w różnych sklepach z odzieżą dziecięcą, dotarłam wreszcie do rozwikłania zagadki pt. „Gdzie są moje podkolanówki?”.   O jakimkolwiek wyborze mogłam tylko pomarzyć… znalazłam białe, bardzo cienkie. Nie, ja wcale nie narzekam, jako materiał do eksperymentów nadały się idealnie!

Podkolanówki nabyłam z konkretną wizją. Wiedziałam, że chcę na nich odbić to i owo… wizja się urzeczywistniła, a efekt oceń sama droga Kredko!
Jeszcze tylko dodam, że farby czy flamastry do tkanin warto w domu mieć! Zawsze można nadać nowy charakter starym ubraniom. Jeśli masz dzieci, to pewnie doskonale znacie problem plam, których nie spiera nawet najlepszy wywabiacz!? Zawsze takie niechciane „ozdobniki” można przemalować 😉
Potrzebne materiały:
– podkolanówki/rajstopy;
– farba/flamastry do tkanin;
– pieczątka;
– pędzel; 
– gąbka;
– tektura.
Krok 1
W podkolanówki włóż tekturę dociętą na szerokość nie rozciągniętej podkolanówki, aby farba nie przeszła na drugą stronę. 
Krok 2
Na gąbkę pędzlem nałóż farbę, odbijamy pieczątkę w wybranym miejscu.
Jeśli do ozdobienia podkolanówek wybrałaś Kredko flamaster, także do środka włóż tekturę. 
Ważne! Staramy się, aby podczas malowania nie naciągać materiału.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *