Gdzie są moje podkolanówki DIY

Podkolanówki to fajna i praktyczna część garderoby, jednak na tyle mało popularna (w wersji jednokolorowej), że w moim małym miasteczku wręcz nieosiągalna... Niczym Sherlock Holmes chodziłam od przybytku do przybytku i po zebraniu wszystkich dowodów, przesłuchując świadków w różnych sklepach z odzieżą dziecięcą, dotarłam wreszcie do rozwikłania zagadki pt. "Gdzie są moje podkolanówki?".   O jakimkolwiek wyborze mogłam tylko pomarzyć... znalazłam białe, bardzo cienkie. Nie, ja wcale nie narzekam, jako materiał do eksperymentów nadały się idealnie!
Podkolanówki nabyłam z konkretną wizją. Wiedziałam, że chcę na nich odbić to i owo... wizja się urzeczywistniła, a efekt oceń sama droga Kredko!

Jeszcze tylko dodam, że farby czy flamastry do tkanin warto w domu mieć! Zawsze można nadać nowy charakter starym ubraniom. Jeśli masz dzieci, to pewnie doskonale znacie problem plam, których nie spiera nawet najlepszy wywabiacz!? Zawsze takie niechciane "ozdobniki" można przemalować ;)

Potrzebne materiały:
- podkolanówki/rajstopy;
- farba/flamastry do tkanin;
- pieczątka;
- pędzel; 
- gąbka;
- tektura.


Krok 1
W podkolanówki włóż tekturę dociętą na szerokość nie rozciągniętej podkolanówki, aby farba nie przeszła na drugą stronę. 


Krok 2
Na gąbkę pędzlem nałóż farbę, odbijamy pieczątkę w wybranym miejscu.


Jeśli do ozdobienia podkolanówek wybrałaś Kredko flamaster, także do środka włóż tekturę. 
Ważne! Staramy się, aby podczas malowania nie naciągać materiału.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zainspirowałam Cię?

TOP