Jak ozdobić plecak DIY - BACK TO SCHOOL


Jak ozdobić plecak i czy to w ogóle możliwe? 
Dziś rozgryzę ten temat droga Kredko i myślę, że moja propozycja przypadnie Ci do gustu. Choć do rozpoczęcia roku szkolnego pozostała jeszcze chwilka, u mnie Kredki rozpoczęły już powolne przygotowania. Na pierwszy strzał poszły plecaki. Zeszyty i inne przybory też już są w gotowości, ale wróćmy do tematu! 
Chcę Ci pokazać banalny trik na ozdobienie plecaka. Efektem jestem zachwycona. Tym sposobem możesz ozdobić również piórnik, spodnie, bluzę, t-shirt, poduszki i wiele innych rzeczy z materiału, a granicę wyznacza Twoja wyobraźnia.

Potrzebne materiały:
- plecak;
- naprasowanki;
- przypinki;
- papier śniadaniowy;
- żelazko.

Krok  po kroku
Połóż naprasowankę na plecak w wybranym miejscu. Przyprasuj ją rozgrzanym żelazkiem. Nie zapomnij pomiędzy żelazko, a naprasowankę włożyć papier śniadaniowy. Prasuj do momentu przyklejenia się naszywki do plecaka (ok 30 sek.).

Zapraszam do obejrzenia instrukcji! 
W dzisiejszym odcinku na YouTube goszczę jedną z moich Kredek - Zuzię, a nadajemy znad morza ;)Wszystkie materiały użyte w tej instrukcji pochodzą z jednego z moich ulubionych sklepów eplecaki.pl, który objął patronat nad tym wpisem.Polecam podobny wpis, gdzie malowałam plecak i koszulkę <<KLIK>>.
I czekam na Twój komentarz <3Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zainspirowałam Cię?

TOP