Cześć Kredko!

Skoro tu trafiłaś to znaczy, że poszukujesz pomysłów jak spędzać czas z dzieckiem.  W interecie można znaleźć wszystko. Jest tylko jeden problem, trzeba się mocno nagimnastykować, aby znaleźć odpowiednie pomysły, a co za tym idzie trzeba mieć sporo czasu. Wiedz, że jesteś w dobrym miejscu!

Na blogu Pani Kredka pokazuję jak można stymulować rozwój maluchów i starszaków. Wcale nie trzeba wyszukanych, grających zabawek, wystarczą proste zabawy oraz pomoce (zabawki) wykonane z materiałów, które w większości znajdziesz w swoim domu.

Dzieci z natury lubią tworzyć, malować, majsterkować, robić coś z niczego. Mają w tym niesamowitą śmiałość. Naszą rolą jest im w tym procesie towarzyszyć, a w szczególności nie przeszkadzać.

Nie ważny jest efekt końcowy, ważny jest sam proces tworzenia!

Oprócz wpisów blogowych, co jakiś czas organizuję wyzwania plastyczne. Możesz również zapisać się do newslettera aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami i działaniami, które organizuję wokół bloga.

 

 

Nazywam się Agnieszka Placha, w internecie funkcjonuję jako Pani Kredka inspiruję dzieci i ich rodziców do kreatywnego spędzania czasu.

Jestem instruktorem rękodzieła artystycznego, autorką książki „Twórz z dzieckiem” (którą możesz nabyć <<TU>>) oraz redaktor naczelną magazynu dla kreatywnych dzieci KREDKA.

Od 15 lat prowadzę warsztaty z różnych dziedzin prac manualnych/rękodzieła dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Pracuję z rodzinami z małymi dziećmi od urodzenia do 5 roku życia jako konsultant rodzinny w Lokalnym Klubie Rodzinnym w Czarnkowie.

Jestem mamą piątki dzieci, które codziennie zaskakują mnie swoimi niesamowitymi pomysłami. To one są moją inspiracją i poligonem doświadczalnym 😉

 

KONTAKT

 
BLOG i magazyn KREDKA: hello@panikredka.pl