Serdecznie zapraszam do Pracowni Pani Kredka w Czarnkowie – miejsca, w którym zarówno dzieci jak i dorośli pod okiem specjalistów kreatywnie spędzą czas i rozwiną swoje umiejętności manualne.

Pracownia mieści się przy ul. Ogrodowej 21 tam gzie Lokalny KlubRodzinny – wejście od tyłu budynku – po schodkach w dół.

KONTAKT: tel. 503 795 199, e-mail: hello@panikredka.pl

Harmonogram styczeń

Poniżej pełna oferta warsztatowa oraz cennik.

 

OFERTA WARSZTATOWA

 

RYSUNEK/MALARSTWO dla dzieci i dorosłych – każdy poniedziałek g.17.30

Na zajęciach warsztatowych zdobyć można podstawowe umiejętności rysunkowo-malarskie: opanować podstawy dobrego rysunku, nauczyć się odpowiedniej kompozycji pracy, zdobyć niezbędną wiedzę dotyczącą światłocienia, przestrzeni i barw, a także (a może i przede wszystkim) odnaleźć osobiste sposoby wyrazu artystycznego oraz nauczyć się szczególnej obserwacji świata, który jest przedmiotem pracy.

Zajęcia skierowane są do wszystkich grup wiekowych, niezależnie od poziomu wiedzy i zaawansowania ucznia. Ważnym elementem warsztatów jest indywidualne podejście do każdego uczestnika i realizacja jest osobistego pomysłu.

Prowadząca – mgr sztuk plastycznych MARTYNA DRAB – absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu (rocznik dyplomowy 2014). Dyplom realizowała i obroniła w Interdyscyplinarnej Pracowni Malarstwa pod kierownictwem Mariusza Kruka. Zajmuje się kolażem, asamblażem i szeroko pojętym malarstwem abstrakcyjnym. W 2015 roku założyła Pracownię Plastyczną MD w Wieleniu, gdzie prowadzi zajęcia z edukacji artystycznej dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.

Cena za pełną godzinę – 35 zł/os.

Zapisy: Martyna Drab

tel. 694 339 250

e-mail: pracownia.plastyczna.md@gmail.com

fp: Pracownia Plastyczna MD

 

CERAMIKA  dla dzieci ( od 7 r.ż) – każdy czwartek g. 16.00

Na zajęciach dzieci poznają czym jest ceramika. Nauczą się jak lepić w glinie, poznają fachową terminologię np. czym jest biskwit lub jak wygląda zdębiałe naczynie. Rozwiną przy tym swoje zdolności manualne, kreatywność oraz wyobraźnię.

Prowadząca – AGNIESZKA PLACHA – instruktor rękodzieł artystycznego, autorka książki “Twórz z dzieckiem” prowadzi blog panikredka.pl. Od 15 lat prowadzi warsztaty z różnych dziedzin prac manualnych/rękodzieła dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prywatnie żona i mama 5 dzieci.

Koszt: 35 zł/h

Karnet 5 spotkań – 160 zł – ważny 2 miesiące

Karnet 10 spotkań – 315 zł – ważny 3 miesiące

Cena obejmuje wszystkie potrzebne materiały. Ukończony przedmiot dzieci zabierają do domu.

 

Zapisy: Agnieszka Placha

tel. 503 795 199

e-mail: hello@panikredka.pl

fp Pani Kredka

Zajęcia KREATYWNE dla dzieci (od 7 r.ż) – czwartek g.17.30

Na warsztatach dzieci poznają różne dziedziny rękodzieła, będą miały okazję doświadczyć pracy z różnymi materiałami tj. tkanina, drewno, wełna czesankowa, liście, kwiaty i wiele innych. Rozwiną umiejętności manualne, wyobraźnię, kreatywność. Zapewniamy wszelkie niezbędne materiały, a wykonane prace dzieci zabierają do domu.

Prowadząca – AGNIESZKA PLACHA – instruktor rękodzieł artystycznego, autorka książki “Twórz z dzieckiem” prowadzi blog panikredka.pl. Od 15 lat prowadzi warsztaty z różnych dziedzin prac manualnych/rękodzieła dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prywatnie żona i mama 5 dzieci.

 

Koszt: 30 zł/h

Karnet 5 spotkań – 140 zł – ważny 2 miesiące

Karnet 10 spotkań – 270 zł – ważny 3 miesiące

 

Zapisy: Agnieszka Placha

tel. 503 795 199

e-mail: hello@panikredka.pl

fp Pani Kredka

 

WARSZTATY SZYCIA PROPORCZYKÓW/TWORZENIA NAPISÓW Z MATERIAŁU dla dzieci od 9 r.ż oraz osób dorosłych

Szyte literki i proporczyki są piękna ozdoba do dziecięcego pokoiku lub dekoracji podczas przyjęć. Realizując te formy będziemy posługiwali się maszyną do szycia oraz używali tzw. szycia ręcznego. Jest to dobry początek na zapoznanie się z tym jak obsługiwać  maszynę do szycia, a przy okazji  stworzyć  ładne akcesoria do dekoracji wnętrz.

Prowadząca MARTA STYCZYŃSKA – absolwentka WZORNICTWA WSUS Poznań, specjalizująca się w projektowaniu ubioru.  Już na studiach zafascynowała się konstrukcją i technikami krawieckimi, kontynuuje to w swojej pracy zawodowej. Czynna zawodowo jako konstruktor odzieży.  Po „godzinach” skupiam się na realizacji własnych projektów indywidualnych.  https://deskgram.co/januarysisters

SZYCIE PROPORCZYKÓW

Termin: 15.01.2020

Czas trwania: 2h

Koszt: 40 zł/os – cena zawiera koszt wszystkich potrzebnych materiałów.

 

SZYCIE LITEREK

Termin: 22.01.2020

Czas trwania: 2h

Koszt: 40 zł/os – cena zawiera koszt wszystkich potrzebnych materiałów.

 

Zapisy: Marta Styczyńska

tel. 694 864 399

 

DECOUPAGE dla dzieci –  na warsztatach będziemy robić zestaw dwóch drewnianych świeczników, które pomalujemy i ozdobimy techniką decoupage. Wykorzystamy najbardziej podstawową formę oklejania, z którą dzieci świetnie sobie radzą. Pracę na końcu zabezpieczymy lakierem. Tak wykonany ręcznie zestaw może być świetnym prezentem od dziecka dla kogoś, kogo np. bardzo kocha…

Prowadząca MAGDALENA GRZEBYTA – rękodziełem zajmuje się od dawna, pasjonatka dekoracyjnego wykorzystania drewna i materiałów pochodzenia naturalnego. Od kilku lat certyfikowany instruktor technik decoupage. W swojej pracy wykorzystuje rożne formy zdobnicze nadając przedmiotom niepowtarzalny charakter.

Termin: 14.01.2020 i/lub 21.01.2020 (wtorek)

Czas trwania: 90 min.

Koszt: 35 zł/os – cena zawiera koszt wszystkich potrzebnych materiałów.

 

DLA KOBIET – każdy ostatni piątek miesiąca.

Pierwszy warsztat  – 24.01 g.17.30

FLOWER BOX 

Na zajęciach każda uczestniczka wykona flower box w kształcie litery. Warsztaty mają charakter dwuwymiarowy. Pierwszy, to własnoręcznie wykonany flower box, który uczestniczka zabierze do domu. Drugi, to czas dla siebie oraz czas spędzony w gronie innych kobiet.

Czas trwania: ok 2 – 2,5 h.

Koszt: 60 zł/os.

Zapisy: Agnieszka Placha

tel. 503 795 199

e-mail: hello@panikredka.pl