Biżuteria z kaboszonami skradła moje serce już jakiś czas temu o czym mogliście się przekonać <<TU>>. Aby wykonać gotowy produkt nie trzeba mieć morza cierpliwości, jak np. przy drobnych koralikach, ani specjalnych zdolności. Z tą instrukcją wykonacie spinki, bransoletki, kolczyki, wisiorki, pierścionki bez specjalnego wysiłku. Cały proces twórczy zajmie Ci nie więcej niż 5 minut!
Biżuteria z kaboszonami może być także urozmaiceniem zajęć z dziećmi… Tak! Jest tak banalna w wykonaniu, że nawet dzieciaki podołają zadaniu 🙂
Ten post powstał we współpracy z firmą pasart. I muszę Ci powiedzieć, że mam duży sentyment do tej firmy i jestem jej klientką prawie od początku jej istnienia. Nie piszę Ci tego na potrzeby posta… historia zaczęła się 9 lat temu, kiedy to po raz pierwszy zainteresowałam się tworzeniem biżuterii, a rok później prowadziłam warsztaty już dla większego grona. To właśnie wtedy trafiłam na pasart i trwam do dziś… dlatego bez wahania zgodziłam się na współpracę. Co cenię sobie w tym sklepie? Że wszystko dostanę w jednym miejscu… koraliki, półfabrykaty, narzędzia, kleje, jednym słowem wszystko co do tworzenia biżuterii jest potrzebne.
Wracając do biżuterii z kaboszonami… można kupić gotowe kaboszony z grafiką, ale o wiele większą frajdą jest dopasować wzór do indywidualnych potrzeb, naszego charakteru, nastroju czy stroju. Do tego celu doskonale nadadzą się gazety czy kolorowe papiery pakunkowe lub do scrapbookingu. 
Potrzebne materiały:
kaboszony;
– gazety lub papier kolorowy/do scrapbookingu;
bociany;
– nożyczki.
Krok po kroku:
Tym razem zapraszam Was na instrukcję w wersji filmowej 😉
Bransoletka z kaboszonem
Spinki z kaboszonem