Droga Kredko!
Z lekkim dreszczykiem emocji i ogromną przyjemnością pragnę przedstawić Ci pierwszy internetowy numer magazynu dla kreatywnych dzieci – KREDKA.

Od początków blogu Pani Kredka chodził mi po głowie pomysł magazynu dla dzieci. Ale jak to czasem bywa, aby idea przeistoczyła się w czyn musiało trochę wody w rzece upłynąć… 

W pierwszym numerze znajdziesz 6 pomysłów DIY na kreatywne zabawy. Już teraz wiem co poprawić na przyszłość (tak, czcionka z polskimi znakami koniecznie!). Oprócz instrukcji „zrób to sam” mam nadzieję, że pojawi się rubryka ze zdjęciami prac czytelników. Mam zamiar pokazywać Ci również ciekawe materiały i narzędzia do tworzenia prac manualnych.

Najbardziej jednak liczę na Twoje zdanie i opinie! Z chęcią dowiem się co byś chciała zobaczyć droga Kredko na łamach tego magazynu. Co trzeba Twoim zdaniem poprawić? Jakie rubryki dodać? A może chciałabyś trzymać w swych dłoniach magazyn KREDKA w wersji papierowej? 😉 
Czekam na komentarze i wiadomości! 

Jeśli masz zdjęcia prac zrobionych na podstawie instrukcji z pierwszego numeru i chcesz aby ukazały się w następnym numerze, to prześlij je na adres: biuropanikredki@gmail.com.