Masz problem z pomysłami na prezent? Głowisz się, troisz i oprócz kwiatów nic nie przychodzi Ci do głowy? W tym wpisie znajdziesz patent na upominek z okazji Dnia Nauczyciela i nie tylko…!!!

Własnoręcznie wykonane prezenty, szczególnie jeśli są praktyczne, sprawią wiele radości i będą w ciągłym użyciu. I mam dziś dla Ciebie Kredko pomysł na taki właśnie podarunek, a jest nim kubek z własnoręcznym rysunkiem.
Pomysł kołatał mi się w głowie już od jakiegoś czasu i nawet pewne próby realizacji się odbyły, ale… pod względem technicznym efekt końcowy nie spełniał moich oczekiwań.
Co mam na myśli? Pierwsze kubki moje małe Kredki rysowały markerami do ceramiki. Niestety nie trafiłam jeszcze na takie, które byłyby trwałe i nie zmywały się po kilku myciach. Ostatnio znalazłam jednak nieco inny sposób na utrwalenie rysunków małych Kredek na kubku, a to za sprawą youpibag.pl. Możesz wydrukować u nich własny projekt na kubku, koszulce, zegarze, puzzlach… zresztą sama zajrzyj droga Kredko na ich stronę.
Cały proces przebiega w bardzo prosty sposób o czym przekonasz się poniżej!

Potrzebne materiały:

– kartka papieru;
– flamastry/kredki/farby;
– skaner.

Krok 1

Narysuj obrazek na kartce.

Krok 2

Wejdź na stronę youpibag, wybierz produkt na którym chcesz nadrukować rysunek – w moim przypadku jest to kubek.
Zeskanuj gotowy rysunek i wgraj go do kreatora. Popraw tak, aby znalazł się w białym okienku i dokończ transakcję.

Krok 3

Poczekaj, aż listonosz przyniesie Ci kubek z Twoim rysunkiem. GOTOWE!
W ten oto prosty sposób masz kubek ze swoim autorskim, jedynym i niepowtarzalnym rysunkiem, który możesz zostawić sobie lub podarować bliskiej osobie! Proste prawda!?
Nie wiem jak Ty droga Kredko, ale ja coś czuję, że u nas nie skończy się na jednym kubku i jeśli chodzi o prezenty pod choinkę sprawę mamy częściowo załatwioną 😉

To jeszcze nie koniec!!!

Specjalnie dla Ciebie moja droga Kredko na hasło Pani Kredka mam 10% rabatu na produkty ze sklepu Youpibag.pl – patrona dzisiejszego wpisu. Promocja obowiązuje do końca października.Kredki w dłoń! 😉