KREDKA #5 magazyn kreatywnego dziecka już jest!

Wakacje, to najbardziej oczekiwany przez małe i duże Kredki okres w roku! Lato to czas swobodnej beztroskiej zabawy, harców na dworze do późnych godzin wieczornych, wspinaczki na drzewa i jedzenia kilogramów owoców prosto z krzaczków! Kiedy wszystkie potencjalne zajęcia się wyczerpią rozlega się głośne: „Mamooo, nuuuudzi mi się!!!”. Znasz to prawda?

Dlatego na okres wakacji przygotowałam nowy numer magazynu kreatywnego dziecka KREDKA. Znajdziesz w nim sporo pomysłów tematycznie związanych z latem. Jeśli zastanawiasz się czy znajdziesz w nim pomysły dla całkiem małych Kredek, to powiem Ci, że tak! Pomysły są tak dobrane, aby można było dobierać poziom trudności do możliwości dziecka. Dla przykładu. Bransoletkę z pianki kreatywnej – z lekkę pomocą osoby dorosłej, bez problemu zrobi już dwuletnie dziecko. Opiekun przygotowuje bazę, a maluch ozdabia błyskotkami. Starszaki wytną bazę bransoletki samodzielnie.

Materiały potrzebne do wykonania projektów zawartych w magazynie są powszechnie dostępne, a w dużej większości masz już je w domu.

Do tego numeru magazynu kreatywnego dziecka KREDKA ze swoimi pomysłem na pszczołę dołączyła Marta z blogu Hoo Hooo Things. Instrukcję na wiatraczek opracowała Ewa z mamadesigner.pl.

Zajrzyj do dziewczyn, bo robią świetne rzeczy!

Ponadto zrobisz i zagrasz w prostą grę zręcznościową, stworzysz ryby, morskie zwierzaki oraz bransoletki, a po resztę odsyłam Cię do magazynu.

Miłego tworzenia! 🙂

Jeśli i Ty chcesz współtworzyć kolejny numer KREDKI – pisz śmiało: hello@panikredka.pl!

<<< POBIERZ MAGAZYN>>>