Zapraszam Was moje drogie Kredki na jesienne DIY dla dzieci! Jesień stałą się faktem dokonanym.

Moje najmłodsze Kredki widząc za oknem słońce, wcale nie chcą ubierać kurtek! Z jednej strony tęsknię za grzejącym słońcem, z drugiej zaś uwielbiam złotą jesień z szeleszczącymi liśćmi, babim latem i pachnącym grzybnią lasem…

Jesienne DIY dla dzieci jest wspaniałym tematem do kreatywnych szaleństw! Materiały wręcz leżą pod nogami i spadają nam z nieba. Na rozgrzewkę proponuję pięć prostych pomysłów.

Dynie

Temat typowo jesienny, bardzo plastyczny i można go ugryźć z wielu stron. <<TU>> znajdziesz instrukcję jak zrobić dynie z tektury.

Jesienny łapacz snów

Do jego zrobienia potrzebujesz liście, wstążki oraz pewną nieoczywistą rzecz. Zajrzyj do wpisu <<KLIK>>, aby przekonać się, że do tworzenia można wykorzystać coś o czym Ci się nie śniło 😉

Stworki z kasztanów

To propozycja trochę innego spojrzenia na ludziki z kasztanów. Zamiast zapałek wykorzystamy… <<<KLIK>>>

Jak zrobić pająka

Jak jesień i wrzesień, to i babie lato… A jak babie lato, to pająki w wersji EKO <<<KLIK>>>.

Pozostając w temacie pająków i pajęczyn na fp <<TU>> film DIY jak zrobić pajęczynę.

Broszki zwierzaki

Niektóre zwierzęta kojarzą się bezsprzecznie z jesienią. Tak jest w przypadku tego jesiennego DIY dla dzieci <<<KLIK>>>.

Mam nadzieję, że powyższe jesienne DIY dla dzieci przypadną Wam do gustu i wykorzystacie je w swoich jesiennych aktywnościach. Jeśli tak, koniecznie podzielcie się fotką!