Czołem Kredko!
Czy dobrze się domyślam, że uwielbiasz zabawę z glutami (slime)? Długo testowałam różne receptury i w końcu mogę podzielić się z Tobą prostym i efektownym przepisem na gluta (slime).

Gluty (slime) cieszą się ostatnio niesamowitą popularnością. Dlaczego? Sama zadaję sobie pytanie o ich fenomen. Moje małe Kredki uwielbiają gluty (slime) i przy każdej sposobności wydawały na nie fortunę. Teraz już nie muszą, bo poniższy przepis jest super! Przepisów na slime w internecie jest wiele, ale jak to bywa z przepisami nie zawsze efekt końcowy nas zadawala. Dlatego ważne jest, aby użyć składników podanych w instrukcji. Z doświadczenia wiem, że nie każdy klej oraz płyn do prania się nadaje.
Cieszę się niezmiernie, bo mogę Cię zaprosić na nowiutki kanał Pani Kredki na YouTube. Jeszcze wiatr tam hula i jest trochę roboczo, ale co tam… co tydzień będzie pojawiać się nowa instrukcja DIY, a jeśli nie chcesz przegapić żadnego odcinka daj suba i bądź na bieżąco 🙂 Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane.

Potrzebne materiały:

– płynny klej;
– woda;
– płyn do prania Persil żel zielony;
– brokat;
– miska;
– łyżka.

Krok po kroku

Nie będę się tu rozpisywać, wszelkie informacje znajdziesz w filmie. A w razie pytań – pisz śmiało!
Moje osobiste Kredki chórem stwierdziły, że gluty (slime), to najlepsza zabawa tego miesiąca więc mam nadzieję, że także będziesz zachwycona… Kredko, czekam na efekty uwiecznione na zdjęciu 🙂