Ozdoby świąteczne. Szukasz pomysłu? Tu znajdziesz kilkanaście pomysłów na ich wykonanie.

Nic nie daje tyle satysfakcji, co samodzielnie wykonane ozdoby świąteczne. I dotyczy to zarówno małych jak i dużych Kredek. Czyż nie?! Nie przyjmuję wymówki, że nie potrafisz, że masz dwie lewe ręce do robótek ręcznych. Poniższe projekty są banalnie proste i nie wymagają żadnych zdolności. Serio! Zresztą, co ja będę pisać, sama się przekonaj. Każdy tytuł, przekieruje Cię do instrukcji na ozdoby świąteczne DIY.

Do dzieła!

1. WIENIEC

Wieniec można wykorzystać na co najmniej trzy sposoby… jakie zajrzyj do wpisu.

2. STROIK ŚWIĄTECZNY

Ten stroik zrobisz w kilka minut, a co najważniejsze nawet maluchy przy lekkiej pomocy dorosłych Kredek wykonają go z łatwością.

3. OZDOBY ŚWIĄTECZNE Z KORALIKÓW

Kilka propozycji jak zrobić bombki z koralików oraz pomysł na cudny łańcuch z frędzli.

4. BOMBKA NIESPODZIANKA

Te bombki z łatwością zmienisz w zależności od nastroju… o co chodzi? Zobacz wpis 🙂

5. MAGAZYN KREDKA #3

W 3 numerze magazynu kreatywnego dziecka KREDKA znajdziesz kilka propozycji ozdób świątecznych zarówno dla maluchów jak i dla starszaków.

6. FILCOWE CHOINKI

Ten projekt jest idealny jeśli chcesz spróbować swoich sił w szyciu.

7. WIENIEC ADWENTOWY

Niech Cię nie zmyli tytuł, gdyż proponowana ozdoba świąteczna może być wieńcem adwentowym lecz nie musi! Jest to też ciekawy pomysł na stroik, który pięknie będzie wyglądał na wigilijnym stole.

8. OZDOBNE PRZEPLATANKI ŚWIĄTECZNE

To świetny pomysł nie tylko na ozdoby świąteczne, ale i na ćwiczenie sprawności rąk. Link zaprowadzi Cię na blog  Zwariowane trio. Przejrzyj inne wpisy Moniki – inspiracja gwarantowana 🙂